Znížená cena!
Zelená káva 6000mg Zničte svoj tuk s extraktom zo zelenej kávy – svetová novinka v chudnutí. Detail zľavy:
Vyberte si
od 12,90 €
Zelená káva 60x6000mg
Skladom

25 €

Ušetríte 12 €

Poslať známemu

Zelená káva 6000mg

Zelená káva 6000mg

Zničte svoj tuk s extraktom zo zelenej kávy – svetová novinka v chudnutí.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 703 ľudí

O zľave

  • Zelená káva
  • Podporuje spaľovanie tukov a znižuje chuť do jedla
  • Katechíny môžu zvyšovať rýchlosť metabolizmu
  • Kyselina kávová má antioxidačné účinky
  • Obsahuje vitamín C
  • 60mg CGA jednej tablete


Doprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,80 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Zelená káva, produkt na chudnutie známy aj z televízie, vám v kombinácii s pohybom a zdravým jedlom prinesie naozaj nečakané výsledky vo vašom snažení schudnúť. Teraz až 6000mg zelenej kávy v každej tablete a k tomu v unikátnej kombinácii so zeleným čajom, chrómom a vitamínom C pre dosiahnutie maximálneho efektu.

Vaša váha nie je úplne ideálna napriek tomu, že sa snažíte zdravo stravovať a cvičiť? Vychádzajú všetky vaše snahy o schudnutie nazmar? Máme pre vás riešenie! Extrakt zo zelenej kávy je bohatý chlorogénové kyseliny, ktoré nemožno nájsť v zrnách praženej kávy, pretože priemyselný proces praženia zničí tieto aktívne komponenty. Extrakt obsahuje tiež kyselinu kávovú, veľmi dobre známu pre jej antioxidačný účinok. Práve tieto látky robia zo zelenej kávy zázračný produkt na chudnutie, ktorý by nemal chýbať vo vašej diéte.
Tajomstvo účinku produktu Zelená káva, tablety spočíva v kombinácii extraktu zo zelenej kávy, zeleného čaju, chrómu a vitamínu C. Katechíny obsiahnuté v zelenom čaji pomáhajú zvýšiť energetický výdaj a pomáhajú pri spaľovaní tukov. Zelený čaj má tiež významné antioxidačné vlastnosti. Vitamín C pomáha k správnej látkovej premene dôležitej pri tvorbe energie a k správnemu fungovaniu nervového systému. Zároveň prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnemu fungovaniu imunitného systému. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k správnemu metabolizmu makronutrientov – tukov, cukrov. Na rozdiel od iných podobných produktov, predávaných cez Internet, je produkt Zelená káva schválený Úradom verejného zdravotníctva (OHVBPKV/7483/2013/Ht), vďaka čomu máte istotu, že spĺňa tie najnáročnejšie kritériá na kvalitu. 


Účinné látky v jednej tablete: extrakt zo zelenej kávy 20:1 300mg (ekvivalent 6000mg zelenej kávy), extrakt zo zeleného čaju (Camelia Sinensis) 100mg, vitamín C 15 mg, chróm 35 µg
Dávkovanie: Dospelí 2-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Prípravok je nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Zelená káva 6000mg

Zelená káva 6000mg

Zničte svoj tuk s extraktom zo zelenej kávy – svetová novinka v chudnutí.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy