Znížená cena!
Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu v 100% kvalite 200g. Namiešajte si zdravý osviežujúci nápoj z vysoko kvalitného mladého zeleného jačmeňa z Nového Zélandu a objavte jeho blahodarne účinky na váš organizmus.  Detail zľavy:
Vyberte si
17,90 €
Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu
Skladom

35 €

Ušetríte 17 €

Poslať známemu

Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu

Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu

Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu v 100% kvalite 200g. Namiešajte si zdravý osviežujúci nápoj z vysoko kvalitného mladého zeleného jačmeňa z Nového Zélandu a objavte jeho blahodarne účinky na váš organizmus. 

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 136 ľudí

O zľave

  • 100 % BIO zelený mladý jačmeň
  • Zlepšenie krvného obrazu
  • Obsahuje množstvo cenných vitamínov a minerálov
  • Ľahko a rýchlo vstrebateľny do organizmu
  • Výborný zásaditý pomocník pri prekyslení organizmu


Doprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,60 €

  • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Novozélandský mladý zelený jačmeň BioNature pochádza z ekologickej farmy v Canterbury na Novom Zélande. Vďaka prostrediu a podnebiu odkiaľ pochádza je oveľa zelenší, chutnejšie a lepšie rozpustný vo vode. Celý výrobný proces je certifikovaný a je navrhnutý tak, aby zostali zachované vysoko kvalitné nutričné ​​hodnoty. 

  


Zelený jačmeň je spracovaný do extrémne jemného prášku určeného k príprave sviežeho zeleného nápoja, ktorý je veľmi ľahko a rýchlo vstrebateľny do organizmu. Je to zázračný prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje široké spektrum minerálov, vitamínov, enzýmov a je zdrojom životodarného chlorofylu a vlákniny. Len jedna lyžička nutrične zodpovedá niekoľkým kusom zeleniny.

BioNature zelený mladý jačmeň je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a spĺňa tak tie najnáročnejšie kritériá na kvalitu. Produkt je certifikovaný v Európskej Únii ako organický produkt renomovanou britskou autoritou Soil Association, ktorá je jedna z mála ekologických certifikačných spoločností vo Veľkej Británii.
Novozélandský zelený jačmeň obsahuje množstvo cenných vitamínov a minerálov - železo, zinok, vápnik, horčík, chróm, vitamíny B1, B2, B6, B12, C a kyselinu listovú, vďaka ktorým môžeme tomuto výživovému doplnoku pripísať množstvo pozitívnych účinkov.Antioxidácia - Vitamín B2 a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Energia - Horčík, vitamíny B2, B3, B12, B6 a železo prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania

Imunita - Vitamíny B12, B6, zinok a železo prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému

Trávenie - Vápnik prispieva k zdravému fungovaniu tráviacich enzýmov

Nervová sústava - Horčík, vitamíny B3, B2, B12 a B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému

Hormonálna činnosť - Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti

Svalstvo, vlasy, nechty, pokožka - Horčík a vápnik prispievajú k správnemu fungovaniu svalov. Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Vitamíny B2, B3 a zinok prispievajú k udržaniu zdravej pokožky.

Krv a červené krvinky - Vitamín B12, vitamín B6 prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek. Vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Zuby a kosti - vápnik, horčík a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí a zubov

Psychika - Horčík, vitamíny B3, B12 a B6 prispievajú k správnej funkcii psychiky

Zrak - Vitamín B2 a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zrakuDávkovanie: 1-2 čajové lyžičky rozmiešať v 2-3 dcl čistej vody alebo džúsu, 1 až 3 krát denne. Nepoužívajte kovovú lyžičku a horúce tekutiny, pretože teplo neutralizuje aktívne enzýmy. Mladý jačmeň je možné tiež pridať do šalátu, cereálií alebo iného studeného jedla.

Odporúčaná denná dávka: 5-12g

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu

Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu

Mladý zelený jačmeň z Nového Zélandu v 100% kvalite 200g. Namiešajte si zdravý osviežujúci nápoj z vysoko kvalitného mladého zeleného jačmeňa z Nového Zélandu a objavte jeho blahodarne účinky na váš organizmus. 

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy