Znížená cena!
A-REX - výživový doplnok pre ŠTÍHLU LÍNIU Blíži sa leto a určite aj vy chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, tak chudnutie bez jojo efektov s výživovými prírodnými produktom A-REX! Detail zľavy:
20,93 €
A-REX - výživový doplnok pre ŠTÍHLU LÍNIU
Skladom

59 €

Ušetríte 38 €

Poslať známemu

A-REX - výživový doplnok pre ŠTÍHLU LÍNIU

A-REX - výživový doplnok pre ŠTÍHLU LÍNIU

Blíži sa leto a určite aj vy chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, tak chudnutie bez jojo efektov s výživovými prírodnými produktom A-REX!

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 59 ľudí

O zľave

  • A - REX pre štíhlu líniu
  • Obsah: v balení 60 kapusulí
  • Zloženie : zmijkovec konjakový 500mg
  • Podpora chudnutia bez jojo efektov
  • Výrobok je vyrobený v spoločnosti, ktorá je držiteľom certifikátu GMPDoprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,30 €

  • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Produkt na regulovanie hmotnosti, chudnutia, prečistenia čriev, reguláciu hladiny cukru v krvi, zníženie hladiny cholesterolu a uvoľnenie zápchy. Užite dve kapsule pol hodinu pred jedlom tri krát za deň a zapite minimálne 2 dl tekutinou. Počas stravovania žalúdočné šťavy začnú odbúravať jedlo. Vtedy začne účinkovať kapsula tak, že premení už odbúrané výživné látky (cukry, uhlohydráty, bielkoviny) a tekutiny.

Účinné látky výrobku sú schopné absorbovať 2-300 násobok svojej hmotnosti. Z konzistencie takto vzniknutej hmoty vyplýva, že sa nevstrebáva.Proces premeny je tak dlhý, že trvá ešte aj vtedy keď sa už výživné látky nachádzajú v črevách. Takto vstrebáva aj zvyšky cukrov a škodlivých látok ktoré ostali na vnútornej stene čriev z predošlého stravovania a tým pádom očistí vnútornú stenu čriev. 

Hlavná zložka zmyjovca konjacového

Sušina hľuzy konjacu (Amorphophallus konjac K. Koch) obsahuje až 40 % glukomanánu. Je to vo vode rozpustný polysacharid, považovaný za potravinovú vlákninu. Pretože počas trávenia sa nerozkladá na jednoduché stráviteľné cukry, jeho kalorická hodnota pre organizmus prakticky nulová.
Znižovanie hmotnosti prirodzenou cestou

Po užití, glukomanán v kyslom prostredí žalúdka viaže na seba tekutiny, v prvom rade vodu, a zvýši svoj objem až 200 násobne. Vytvorí sa silne viskózna gélovitá hmota, ktorá vyplní žalúdok a vyvolá pocit sýtosti.
Výskumy ukázali, že gélovitá hmota z glukomanánu sa vytvára v žalúdku okolo čiastočiek potravy a spôsobuje, že tráviace enzýmy uvoľňujú z potravy sacharidy pomalšie a tým sa zníži množstvo vstrebávaných sacharidov.

Okrem toho, glukomanán priťahuje a viaže na seba tuky a oleje a prirodzenou cestou ich vynáša z tráviaceho traktu, preto ich kalorická hodnota pre organizmus je nulová. Neviaže však minerály a vitamíny, potrebné pre zachovanie zdravia. Treba dodať, že časť v tukoch rozpustných vitamínov a minerálov môže byť viazaná glukomanánom.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov.  Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

A-REX - výživový doplnok pre ŠTÍHLU LÍNIU

A-REX - výživový doplnok pre ŠTÍHLU LÍNIU

Blíži sa leto a určite aj vy chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, tak chudnutie bez jojo efektov s výživovými prírodnými produktom A-REX!

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy