Znížená cena!
Vitamín C kvapky 50ml Vitamín C je jedným z dôležitých výživových doplnkov, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov a iné. Detail zľavy:
2,99 €
Vitamín C kvapky 50ml - na POSILNENIE IMUNITY
Skladom

5 €

Ušetríte 2 €

Poslať známemu

Vitamín C kvapky 50ml

Vitamín C kvapky 50ml

Vitamín C je jedným z dôležitých výživových doplnkov, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov a iné.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 62 ľudí

O zľave

 • vitamín C 50 ml 
 • k správnej tvorbe kolagénu
 • k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, kože a krvných ciev
 • má pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu
 • prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy
 • podieľa sa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • zvyšuje vstrebávanie železa do organizmu
 • výrobok je vyrobený v spoločnosti, ktorá je držiteľom certifikátu GMPDoprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 1,60 €

 • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Vitamin C vo forme kvapiek je výživový doplnok určený pre deti od 3 rokov. Kvapky sú vhodné pre diabetikov, sladkosť kvapiek zaisťuje xylitol. Užívanie produktov obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov. Jeden mililiter obsahuje 100 mg vitamínu C, čo predstavuje 125% odporúčanej dennej dávky pre dospelého človeka.

Vitamín C prispieva
K ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov, chrupaviek a kostí. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. 
 
 
Taktiež lieči a pomáha pri krvácanií ďasien a urýchli hojenie rán a popálenín. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pomáha zabrániť rôznim vírusovým infekciám a v prvom rade posilňuje imunitný systém. Poskytuje ochranu proti karcinogénom. Zníži výskyt krvných zrazenín v žilách. Pomáha pri prevencii a liečbe prechladnutia. Znižuje účinky látok, ktoré spôsobujú alergiu. Zabraňuje vytvoreniu škorbutu a asteoporózy. Odporúčame hlavne pre deti.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov.  Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Vitamín C kvapky 50ml

Vitamín C kvapky 50ml

Vitamín C je jedným z dôležitých výživových doplnkov, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov a iné.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy