Znížená cena!
Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI Určite aj vy chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, tak chudnutie bez jojo efektov s výživovými prírodnými produktom a regulátorom hmotnosti Testsúly rost! Detail zľavy:
3,52 €
Testsúlty rost 90tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI
Skladom

11 €

Ušetríte 7 €

Poslať známemu

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Určite aj vy chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, tak chudnutie bez jojo efektov s výživovými prírodnými produktom a regulátorom hmotnosti Testsúly rost!

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 737 ľudí

O zľave

  • Testsúly rost - pre štíhlu líniu
  • Obsah: v balení 30 kapusulí
  • Zloženie : zmijkovec konjakový 500mg
  • Regulátor hmotnosti 
  • Výrobok je vyrobený v spoločnosti, ktorá je držiteľom certifikátu GMPDoprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,80 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Produkt na regulovanie hmotnosti, chudnutia, prečistenia čriev, reguláciu hladiny cukru v krvi, zníženie hladiny cholesterolu a uvoľnenie zápchy. Užite dve kapsule pol hodinu pred jedlom tri krát za deň a zapite minimálne 2 dl tekutinou. Počas stravovania žalúdočné šťavy začnú odbúravať jedlo. Vtedy začne účinkovať kapsula tak, že premení už odbúrané výživné látky (cukry, uhlohydráty, bielkoviny) a tekutiny.

Účinné látky výrobku,glukomanánysú schopné absorbovať 2-300 násobok svojej hmotnosti. Z konzistencie takto vzniknutej hmoty vyplýva, že sa nevstrebáva.Proces premeny je tak dlhý, že trvá ešte aj vtedy keď sa už výživné látky nachádzajú v črevách. Takto vstrebáva aj zvyšky cukrov a škodlivých látok ktoré ostali na vnútornej stene čriev z predošlého stravovania a tým pádom očistí vnútornú stenu čriev. 

Znižovanie hmotnosti prirodzenou cestou

Po užití, glukomanán v kyslom prostredí žalúdka viaže na seba tekutiny, v prvom rade vodu, a zvýši svoj objem až 200 násobne. Vytvorí sa silne viskózna gélovitá hmota, ktorá vyplní žalúdok a vyvolá pocit sýtosti.
Výskumy ukázali, že gélovitá hmota z glukomanánu sa vytvára v žalúdku okolo čiastočiek potravy a spôsobuje, že tráviace enzýmy uvoľňujú z potravy sacharidy pomalšie a tým sa zníži množstvo vstrebávaných sacharidov.

Okrem toho, glukomanán priťahuje a viaže na seba tuky a oleje a prirodzenou cestou ich vynáša z tráviaceho traktu, preto ich kalorická hodnota pre organizmus je nulová. Neviaže však minerály a vitamíny, potrebné pre zachovanie zdravia. Treba dodať, že časť v tukoch rozpustných vitamínov a minerálov môže byť viazaná glukomanánom.

Hlavná zložka zmyjovca konjacového

Sušina hľuzy konjacu (Amorphophallus konjac K. Koch) obsahuje až 40 % glukomanánu. Je to vo vode rozpustný polysacharid, považovaný za potravinovú vlákninu. Pretože počas trávenia sa nerozkladá na jednoduché stráviteľné cukry, jeho kalorická hodnota pre organizmus prakticky nulová.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov.  Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Určite aj vy chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, tak chudnutie bez jojo efektov s výživovými prírodnými produktom a regulátorom hmotnosti Testsúly rost!

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy