Znížená cena!
100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na POSILNENIE IMUNITY Multivitamín je ideálny pre priemerne telo človeka na prísun potrebných vitamínové za deň. Detail zľavy:
2,99 €
100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na POSILNENIE IMUNITY
Skladom

5 €

Ušetríte 2 €

Poslať známemu

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na POSILNENIE IMUNITY

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na POSILNENIE IMUNITY

Multivitamín je ideálny pre priemerne telo človeka na prísun potrebných vitamínové za deň.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 785 ľudí

O zľave

 • 100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín
 • Obsah: 30tbl
 • Vitalita a energia
 • Imunita
 • Koža, vlasy, necht
 • Ochrana pred voľnými radikálmi
 • Srdce a cievy
 • Oči
 • Nervová sústava
 • Kosti
 • výrobok je vyrobený v spoločnosti, ktorá je držiteľom certifikátu GMPDoprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 1,80 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Multivitamín obsahuje zosilnené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok, ktoré majú aj ďalšie pozitívne účink. Obsahuje: C, B3, E, B5, B2, B6, B1, A, B9, B7, K, D, B12-Vitamín. Komplexné a 100% vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok vyvinuté podľa najnovších poznatku vedy a výskumu.

Vitamín C
Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80%. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia, v období chrípok, pri nachladnutí a iných infekčných ochorení, pri strese, zvýšenej telesnej námahe atď. Zvýšenú spotrebu vitamínov majú fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí.

Vitalita a energia
Vitamíny skupiny B sa podieľajú na premene živín a získavaní energie z nich. Na tomto procese sa podieľajú aj ďalšie látky, napr. Fosfor, horčík, mangán a jód. Vyvážené množstvo týchto látok podporuje získavanie energie, posilňuje pocit sviežosti a pomáha bojovať proti únave.

Imunita
Imunitný systém je dôležitý pre prirodzenú ochranu nášho organizmu pred stresom, škodlivými vplyvmi životného prostredia a infekcií. Pre jeho správne fungovanie sú potrebné predovšetkým vitamíny C a A, z minerálu potom selén a zinok.

Koža, vlasy, nechty
Koža odráža náš celkový zdravotný stav. Aby sme mali krásnu a zdravú pokožku, vlasy a nechty, potrebujeme dostatok vitamínov a minerálov. Pre peknú pokožku, vlasy a nechty sú dôležité predovšetkým zinok, biotín, beta-karotén a vitamíny A a C.

Ochrana pred voľnými radikálmi
Vplyvom znečisteného životného prostredia a ultrafialového žiarenia sa v našom organizme tvoria voľné radikály. Pred ich pôsobením pomáhajú chrániť bunky ľudského tela tzv. Antioxidanty: vitamíny C, E, selén a zinok. 
 
 
Srdce a cievy
Srdce a cievy zaisťujú životne dôležitú funkciu zásobenie všetkých buniek ľudského tela nevyhnutnými živinami a kyslíkom. Železo, kyselina listová a vitamín B12 sú zvlášť dôležité pre tvorbu červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík. Vitamín C a extrakt z viniča prispievajú k dobrému stavu ciev.

Oči
Pre zdravý zrak je potrebný vitamín A. Umožňuje nám predovšetkým ostré videnie a videnie za šera.

Nervová sústava
Pre správnu činnosť nervovej sústavy, ktorá riadi všetky funkcie nášho tela, sú dôležité predovšetkým vitamíny skupiny B, kyselina listová a horčík.

Kosti
Kosti majú dôležitú funkciu podpory tela, pretože nesú celú jeho váhu. Preto musí byť silné a pevné. Hlavnou súčasťou ich hmoty sú vápnik, horčík a fosfor.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov.  Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na POSILNENIE IMUNITY

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na POSILNENIE IMUNITY

Multivitamín je ideálny pre priemerne telo človeka na prísun potrebných vitamínové za deň.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy