Znížená cena!
Kurkuma krém/gél - PRÍRODNÝ VŠELIEK Kurkuma krém - gél zlepšuje prekrvenie a je veľmi účinný na pretažené šľachy a kĺbove spoje. Detail zľavy:
5,90 €
Kurkuma krém/gél - PRÍRODNÝ VŠELIEK
Skladom

14 €

Ušetríte 8 €

Poslať známemu

Kurkuma krém/gél - PRÍRODNÝ VŠELIEK

Kurkuma krém/gél - PRÍRODNÝ VŠELIEK

Kurkuma krém - gél zlepšuje prekrvenie a je veľmi účinný na pretažené šľachy a kĺbove spoje.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 800 ľudí

O zľave

  • Kurkuma krém/gél
  • Balenie: 150ml
  • Prírodný všeliek
  • Zlepšuje prekrvenie
  • Na šľachy, kĺbové spoje
  • Pomáha pri zápale kože a iné
  • Výrobok je vyrobený v spoločnosti, ktorá je držiteľom certifikátu GMPDoprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,60 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Kurkuma krém - gel je velmi účinný na preťažené šľachy a kĺbove spoje. Na miestach použitia vyvinie všetky pozitívne vlastnosti extraktu kurkumy - kurkumínu , ktorý je v kapsulách obsiahnutý. Zlepšuje prekrvenie a je vhodný pre natiahnuté a silno pretažené šľachy a kĺbove spoje, pri svalovej horúčke. Jeho chladivé účinky pomáhajú znižovať zápalovú činnosť. 

Rovnako ako pri mnohých iných bylinách alebo koreninách, ľudia začali historicky používať kurkumu najskôr ako prísadu do jedál. Použitie kurkumy siaha historicky do čias Ajurvédy, 1900 r. pred n.l. Už ajurvédska medicína zistila že kurkuma má impozantné liečivé vlastnosti. V priebehu storočí sa toto korenie používalo na zmiernenie bolesti, k úľave zápalov kĺbov, kože a svalov. Tiež sa využívalo pri liečbe žltačky, menštruačných ťažkostí, koliky a nadúvania.

Súčasný moderný výskum účinkov kurkumínu sa zameriava na výrazné antioxidančné, protizápalové, protirakovinové a antimikrobiálne účinky, tiež na využitie v liečbe kardiovaskulárnych chorôb, žilovej trombózy, ochorení tráviaceho traktu a pečene, autoimunitných ochorení pohybového aparátu – reumatiodnej artritídy a osteoartritídy, autoimunitných ochorení nervového systému – Alzheimerovej choroby a sklerózy multiplex. 

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov.  Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Kurkuma krém/gél - PRÍRODNÝ VŠELIEK

Kurkuma krém/gél - PRÍRODNÝ VŠELIEK

Kurkuma krém - gél zlepšuje prekrvenie a je veľmi účinný na pretažené šľachy a kĺbove spoje.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy