O nás

Zľavolam je e-shop so širokou ponukou tovarov. S nami máte dilemu pri nákupe vždy vyriešenú. Ponúkame široký sortiment tých najlepších tovarov pre vás a vašich blízkych. Naším cieľom, je ponúkať tovar za najnižšie ceny na trhu. Zľavolam je jedným z eshopov spoločnosti Shopstar s.r.o., ktorá má bohaté skúsenosti s internetovým predajom na českom a slovenskom trhu.

K dispozícii sme vám každý pracovný deň od 9:00 do 16:30 hod. na našej infolinke 055/ 202 86 20, alebo nám pošlite email info@zlavolam.sk.

U nás sa môžete spoľahnúť na expresné vybavenie objednávok, ochotný tím ľudí a spoľahlivú infolinku. Samozrejmosťou je seriózny prístup. Zákazník je pre nás stále prioritou a budeme radi ak sa aj vy pridáte k skupine našich spokojných a verných kupujúcich. Radi spolupracujeme s našimi kupujúcimi a tešíme z každej spätnej väzby, či z podnetu na zmenu, pretože máme ambíciu neustále sa zlepšovať a zvyšovať tak vašu spokojnosť.

Ako registrovaný užívateľ získate veľa výhod, v neposlednom rade urýchlenie objednávkového procesu a prehľadnosť vašich objednávok.

Našou snahou je tiež spokojnosť poskytovateľov tovarov, ktorým prinášame verných zákazníkov.

Prajeme vám príjemný nákup na našom e-shope. 

DŇA 22.12.2017 BUDEME PRE VÁS K DISPOZÍCIU OD 9:00 - 13:00. PRAJEME VÁM KRÁSNE VIANOČNÉ SVIATKY :)

S pozdravom tím Zľavolamu :)