Znížená cena!
5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528 Vyzdobte si svoj byt či dom naozaj štýlovo! K tomu vám pomôžu profesionálne RGB LED pásy s diódami, ktoré vám krásne dotvoria atmosféru v interiéri. Detail zľavy:
17,90 €
5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528
Skladom

35 €

Ušetríte 17 €

Poslať známemu

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

Vyzdobte si svoj byt či dom naozaj štýlovo! K tomu vám pomôžu profesionálne RGB LED pásy s diódami, ktoré vám krásne dotvoria atmosféru v interiéri.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 685 ľudí

O zľave

 •  5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

 •  príkon jedného čipu je 0.08W

 •  farba: RGB

 •  vyžarovací uhol: 120° (každá LED)

 •  krytie: IP54 zaliaty (chránené proti striekajúcej vode)

 •  rozmery: 8mm (šírka) / 5m (maximálna dĺžka)

 •  teplotný rozsah: –25 ° až +60 °

 •  supersvietivá SMD LED, vysoká intenzita a spoľahlivosť

 •  sveteľný výkon: 600 Lumenov

 •  priemerná životnosť v hodinách: 35 000Doprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 1,60 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Vyzdobte si svoj byt alebo dom! 

LED pásy sa stali perfektnou alternatívou bežného osvietenia. Okrem toho majú aj veľa výhod, ktoré oceníte. Nielenže sú príjemným dekoratívnym doplnkom domácností, ale predovšetkým šetria výrazne spotrebu energie, majú vysokú svietivosťdlhodobú životnosť. 
LED pásy vám budú doručené so zdrojomdiaľkovým ovládaním a riadiacou jednotkou. Pás má 3 základné farby: červená, zelená a  modrá. Pomocou týchto 3 farieb dochádza k miešaniu farieb a následne vzniká 12 farebných odtieňov + biela, spolu 16 farieb. Pás ma stmievanie, blikanie 3 hlavných farieb, plynule menenie všetkých farieb, blikanie všetkých odtieňov.
Možnosť strihať každých 10 alebo 17 cm.

Detaily zľavy

LED pás je vďaka svojej konštrukcii veľmi dobre ohybný a výborne sa tak hodí pre osvetlenie i takých miest, kde by iné zdroje svetla neuspeli už len kvôli svojej veľkosti. Pásy sú štandardne vybavené samolepiacou páskou pre rýchlu a jednoduchú montáž. V prípade opakovaného použitia pásu po odlepení a premiestnení na iné miesto, môžete pás opätovne prilepiť napríklad pomocou novej samolepiacej pásky.

Pás môžete pripevniť aj pomocou silikónových alebo plastových svoriek. Tieto majú otvory pre skrutku alebo klinček. Iným spôsobom je nalepiť LED pás do hliníkového profilu, ktorý potom pomocou hliníkovej príchytky prichytíte k podkladu. Výhodou tohto riešenia je okrem iného aj to, že hliníková lišta pôsobí aj ako chladič a predlžuje tak životnosť LED pásov. Zároveň vďaka difúzoru, ktorý prekrýva LED pás dosiahneme efekt jednoliatosti svetla.

LED pásy je možné strihať obyčajnými nožnicami. Pásy je však nutné strihať iba na vyznačených miestach. Tieto miesta rozpoznáte podľa symbolu nožníc alebo toho že sa tu nachádzajú napájacie plôšky. Tie potom slúžia k napájaniu celého odstrihnutého pásika.

Klasický LED pás je napájaný 12 V napätím. Neodporúčame používať iné ako špeciálne LED zdroje. Keďže je intenzita svitu LED diód závislá na pretekajúcom prúde, je vždy nutné použiť špeciálne napájacie zdroje so stabilizovaným výstupom.


Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

Vyzdobte si svoj byt či dom naozaj štýlovo! K tomu vám pomôžu profesionálne RGB LED pásy s diódami, ktoré vám krásne dotvoria atmosféru v interiéri.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy