Znížená cena!
Postroj pre psa Doprajte vášmu psíkovi ten najväčší komfort aj počas prechádzok s postrojom pre psov, ktorý rovnomerne rozloží tlak na hrudník psa a nebude ho nepríjemne škrtiť okolo krku ako klasická vôdzka. Detail zľavy:
6,49 €
Postroj pre psa
Skladom

12 €

Ušetríte 6 €

Poslať známemu

Postroj pre psa

Postroj pre psa

Doprajte vášmu psíkovi ten najväčší komfort aj počas prechádzok s postrojom pre psov, ktorý rovnomerne rozloží tlak na hrudník psa a nebude ho nepríjemne škrtiť okolo krku ako klasická vôdzka.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 29 ľudí

O zľave

 • pohodlný postroj pre psa
 • neškrtí psa okolo krku
 • reflexné prešívanie
 • mäkká výstelka z vnútornej strany postroja
 • praktické vodiace ucho
 • nastaviteľná veľkosť pomocou zapínania okolo hrudi
 • určené pre psa s obvodom hrudi 65-75cm
 • materiál: nylón


Doprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 1,60 €

 • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,40 €fb backgroundfb background


Koniec škrteniu!

Určite súhlasíte s tým, že vás psík si zaslúži len to najlepšie. Aj napriek tomu však používate obyčajnú vôdzku pre psa, ktorá ho nepríjemné škrtí okolo krku a dusí ho? Vymeňte ju za pohodlný postroj pre psa, ktorý ocení nie len váš psík, ale aj vy. Vaše zvieratko by sa vám zaň iste poďakovalo, ak by vedelo hovoriť.

Pohodlný a praktický

Postroj sa skvelo uplatní u všetkých psov, no najmä u tých, ktoré majú tendenciu silnejšie ťahať na vôdzke, pretože rovnomerne rozloží silu na hrudník zvieraťa a nespôsobuje mu nepríjemné a bolestivé škrtenie. Postroj je vyrobenýpevného materiálu prešívaného extra silnou reflexnou tkaninou, ktorá odráža svetlo a bezpečne upozorní na prítomnosť psíka prípadných bicyklistov a šoférov. Vnútorná strana postroja je vyrobená z mäkkej výstelky, ktorá zabezpečí psíkovi to najväčšie pohodlie a zabráni nepríjemnému zarezávaniu postroja do kože. Veľkosť upnutia postroja sa dá upravovať pomocou praktického zapínania, a tak presne nastavíte veľkosť, akú váš psík potrebuje.

Pre každého psa!

Na vrchu postroja je k dispozícii vodiace ucho umožňujúce ľahké vedenie psa u nohy. Preto je postroj vhodný predovšetkým pre vodiace a záchranárske psy. To však neznamená, že ho nevyužije aj bežný psík! Je ideálnym pomocníkom pri výcviku, športe, hraní, prechádzaní a iných aktivitách so psom, ktoré si vďaka postroju vychutnáte ešte viac.

Postroj je určený pre psov s obvodom hrudi 65-75cm (veľkosť M).

Rozmery balenia: 29,5 x 21,5 x 5,5 cm

Návod na použitie: Umiestnite postroj na hruď psa a pomocou zapínania ho zaistite. Postroj je správne upnutý, ak viete ešte stále vložiť ruku medzi postroj a chrbát psa keď zdvihnete vodiace ucho, čo umožní dostatočnú cirkuláciu vzduchu medzi postrojom a telom psa. 


Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Postroj pre psa

Postroj pre psa

Doprajte vášmu psíkovi ten najväčší komfort aj počas prechádzok s postrojom pre psov, ktorý rovnomerne rozloží tlak na hrudník psa a nebude ho nepríjemne škrtiť okolo krku ako klasická vôdzka.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy