Znížená cena!
Projektor Gizmos Vytvorte si svoje vlastné súkromné planetárium, akváriu či romantické srdiečka priamo vo svojej izbe s projektorom Gizmos. Detail zľavy:
Vyberte si
4,90 €
Projektor nočnej oblohy Gizmos
Skladom

9 €

Ušetríte 4 €

Poslať známemu

Projektor Gizmos

Projektor Gizmos

Vytvorte si svoje vlastné súkromné planetárium, akváriu či romantické srdiečka priamo vo svojej izbe s projektorom Gizmos.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 104 ľudí

O zľave

 • projektor na stenu
 • 3 režimy fungovania
 • rôzne modely
 • napájanie 3 x AA batérie alebo adaptér 4,5V
 • rozmery: 11 x 12 cm


Doprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 1,60 €

 • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


O zľave

Hviezdna obloha priamo u vás doma? Alebo romantické srdiečka všade po stenách či plávajúce ryby alebo roztomilé postavičky? Aj to je možne s projektorom Gizmos, ktorý vytvorí nádherne farebné divadlo priamo na strop a steny vášho bytu. Vytvoríte si tak príjemný romantický večer pri hviezdach či potešíte každé malé dieťa pri zaspávaní. Projektor stačí umiestniť do tmavej miestnosti a rázom vytvorí nevídanú svetelnú šou len pre vás. Simulátor si zamiluje naozaj každý!

Projektor funguje v 3 režimoch:

 • tlačidlo STAR premietne na steny hviezdy pomocou klasickej žltej LED diódy
 • tlačidlo LED aktivuje 3 striedajúce sa LED diódy zelenej, červenej a modrej farby, čím sa vytvorí nádherná blikajúca farbená nočná obloha
 • tlačidlo LED a STAR aktivujú obe, žltú LED diódu a farebné LED diódy

Neváhajte a vyberte si ten pravý projektor pre vás: 

Model 1: Star Master

Vytvorte si vlastné planetárium vo vašej izbe s týmto projektorom, ktorý premietne až 10 000 hviezd, ktoré spolu vytvoria nádhernú hviezdnu oblohu len pre vás. Zároveň sa môže simulátor otáčať o 360° okolo svojej osi, čím sa vytvára stále nová a nová hviezdna scenária.

Model 2: Star Lover II

Romantický večer nemusí byť iba pri sviečkach. S projektorom vytvoríte po stenách izby srdiečka rôznych veľkostí a tvarov a text LOVE alebo I LOVE YOU. Romantickú atmosféru bude navodzovať aj nadpis I LOVE YOU! a veľké srdce s párikom dávajúcim si bozk, ktorý sa vytvorí na strope miestnosti.

Model 3: Star Lover III

Romantiku navodí aj projektor Star Lover III s motívom páru páriku jazdiaceho na bicykli a dávajúceho si darčeky a bozk.

Model 4: Star Lover IV

Ružový projektor Star Lover IV vytvorí tú pravú atmosféru.

Model 5: Ocean Master

Kvôli nádherné morskému divadlu plného rýb nemusíte chodiť len k moru či do akvária. Projektor Ocean vám ho vytvorí u vás doma! Rybky a delfíny na stenách izby potešia každého milovníka vodného svetu či deti pri zaspávaní.

Model 6: Constellation Master

Každú detskú izbu rozžiaria roztomilé postavičky predstavujúce jednotlivé hviezdne znamenia a žiariace hviezdičky. Žiadne dieťa sa už nebude tmy báť a zaspávanie bude rázom jednoduchšie.

Napájanie: 3× AA batérie (nie sú súčasťou balenia) alebo adaptér 4,5V (adaptér nie je súčasťou balenia)

Rozmery: priemer podstavy 11 cm, výška 12cm

Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Projektor Gizmos

Projektor Gizmos

Vytvorte si svoje vlastné súkromné planetárium, akváriu či romantické srdiečka priamo vo svojej izbe s projektorom Gizmos.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy