Znížená cena!
Menštruačný kalíšok Dámy, už ani počas svojich dní sa nemusíte cítiť nepohodlne ak použijete menštruačný kalíšok, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu telu a poskytne vám vysoký komfort a ochranu. Detail zľavy:
Vyberte si
7,90 €
Menštruačný kalíšok
Skladom

15 €

Ušetríte 7 €

Poslať známemu

Menštruačný kalíšok

Menštruačný kalíšok

Dámy, už ani počas svojich dní sa nemusíte cítiť nepohodlne ak použijete menštruačný kalíšok, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu telu a poskytne vám vysoký komfort a ochranu.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 742 ľudí

O zľave

 • 100% náhrada vložiek a tampónov
 • vyrobený z lekárskeho silikónu
 • bezpečný a hygienický
 • jednoduché použitie
 • životnosť až 15 rokov
 • farba: ružová


Doprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 1,50 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €

fb backgroundfb background


Komfort aj počas menštruácie

Ak aj vy hľadáte spôsob, ako sa počas menštruácie cítiť čo najpohodlnejšie, tak neváhajte a vyskúšajte menštruačný kalíšok, ktorý je moderným a bezpečným spôsobom, ako si poradiť s menštruáciou a predstavuje 100% plnohodnotnú náhradu vložiek a tampónov. Menštruačný kalíšok je určený pre každú modernú ženu, ktorá chce svoje dni prežiť komfortnejšie.

Menštruačný kalíšok je vyrobený z kvalitného lekárskeho silikónu, ktorý je maximálne flexibilný a prispôsobí sa tvaru tela pri jeho zavádzaní a používaní. Vďaka tomu, že má kalíšok hladký povrch, na ktorom nezostávajú žiadne baktérie, je pre telo úplne bezpečný. Kalíšok má optimálnu veľkosť a design a jeho používanie je naozaj jednoduché. Okrem toho je ekologický a ekonomický, pretože nebudete musieť viac utrácať za vložky či tampóny a pri správnej údržbe je jeho životnosť až 15 rokov.

Ako ho použiť?

Kalíšok je potrebné pred použitím vyvariť vo vode (5-7 minút). Kalíšok netreba vo vode variť, inak sa roztaví. Menštruačný kalíšok sa zavádza podobne ako tampón. Jeho zavedenie do pošvy je jednoduché, bezbolestné a poskytne vysoký komfort a ochranu. Ústie kalíška sa totiž pritlačí k stenám pošvy a menštruačná krv sa následne bude zhromažďovať v menštruačnom kalíšku. Po niekoľkých hodinách (4 až 6, najviac 8 - závisí od intenzity krvácania) sa kalíšok jednoducho vyberie. Po umytí vodou je opäť pripravený k použitiu. Po skončení menštruácie kalíšok umyte a odložte do priloženého saténového vrecúška.

Kalíšok je v 2 variantách:

 • S - priemer otvoru kalíška: 4 cm
 • L - priemer otvoru kalíška: 4,5 cm

Dĺžka kalíška vrátane stopky na uchopenie je 8,5 cm (6 cm bez stopky).

Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Menštruačný kalíšok

Menštruačný kalíšok

Dámy, už ani počas svojich dní sa nemusíte cítiť nepohodlne ak použijete menštruačný kalíšok, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu telu a poskytne vám vysoký komfort a ochranu.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy