Znížená cena!
Kozmetika z Mŕtvého mora Doprajte svojej pleti dokonalú starostlivosť nech žiari zdravím a silou! Máme pre Vás kúpeľňovú kozmetiku s príjemnou a intenzívnou vôňou. Detail zľavy:
Vyberte si
od 2,50 €
Levanduľová kúpeľňová kozmetika
Skladom

8 €

Ušetríte 4 €

Poslať známemu

Kozmetika z Mŕtvého mora

Kozmetika z Mŕtvého mora

Doprajte svojej pleti dokonalú starostlivosť nech žiari zdravím a silou! Máme pre Vás kúpeľňovú kozmetiku s príjemnou a intenzívnou vôňou.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 637 ľudí

O zľave

  • Sprchový gél z Mrtvého mora 500ml
  • Šampón na vlasy 500 ml
  • Soľ do kúpeľa z mrtvého mora 900g
  • Sada kozmetiky z Mŕtveho mora (gél + soľ + šampón)


Doprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 2,50 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Mŕtve more

Mŕtve more je najslanšou vodnou plochou na svete, má tak mimoriadne vysoký obsah minerálov - dosahuje až 30%. Mimo základné a najviac obsiahnuté ako sú horčík, vápnik, bróm a draslík obsahuje ďalších 22 minerálov a stopových prvkov, niektoré sa nenachádzajú v žiadnom inom mori alebo oceáne. Tieto minerály majú priaznivý vplyv na celý organizmus.

Sada kozmetiky z Mrtvého mora

Ponúkame Vám možnosť zakúpiť si sadu kozmetiky z Mrtvého mora, ktorá obsahuje sprchový gél a soľ do kúpeľa. Sada kozmetiky obsahuje extrakt z morských rias a solí z Mrtvého mora. Tieto extrakty a ďalšie minerály poskytuju komplexnú ochranu a starostlivosť pre pokožku. Neváhajte a potešte aj vy svojich známych a priateľov skvelým liečivýcm darčekom už dnes.

Sprchový gél z Mrtvého mora 500ml

Sprchový gél s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora. Originálny sprchový gél-šampón s morskými produktmi. Je vhodný na umývanie celého tela, vrátane vlasov. Nová receptúra obsahuje extrakt z riasy (Ulva lactura) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali a mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a obsahujú množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácií s ostatnými zložkami šampónu a optymálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku a vlasy v dobrej kondícií, hebké a čisté. Minimálny obsah morskej soli z Mŕtveho mora 1%HM. Dermatologicky testované

Soľ do kúpeľa z Mrtvého mora 900g

Prísada do kúpeľa s extraktom z morských rias a solí z Mŕtveho mora. Originálna prísada do kúpeľa - soľ s morskými produktmi. Je vhodná na vytvorenie osviežujúceho a očistného kúpeľa. Nová receptúra obsahuje extrakt z riasy ( Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a obsahujú množstvo stopových prvkov, ktoré pri kúpeli pomáhajú udržiavať pokožku hebkú, sviežu a čistú, a nedráždia ju. Pre dokonalý mycí efekt je možné kombinovať s prípravkom Bohemia Cosmetics "Penový kúpeľ s extraktom z morských rias a solí z Mŕtveho mora". Minimálny obsah morskej soli z Mŕtveho mora 10% hm. Použitie: do vane pridáme soľ (podľa potreby 2-5 polievkových lyžíc) a necháme rozpustiť. Po kúpeli sa osprchujeme čistou vodou. Dermatologicky testované.

Šampón na vlasy z Mŕtveho mora 500ml

Jedinečný šampón s extraktom solí a morských rias z Mŕtveho mora bohatými na minerály a stopové prvky, ktoré prispievajú k udržaniu optimálnej hodnoty pH a tým udržiavajú vlasy a pokožku hlavy hydratované a zdravé. Obsah morskej soli z Mŕtveho mora je minimálne 1%. Dermatologicky testované.

Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Kozmetika z Mŕtvého mora

Kozmetika z Mŕtvého mora

Doprajte svojej pleti dokonalú starostlivosť nech žiari zdravím a silou! Máme pre Vás kúpeľňovú kozmetiku s príjemnou a intenzívnou vôňou.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy