Znížená cena!
Dúhové ruže Nádherné dúhové ruže na pestovanie doma i vonku. Pýšte sa neobyčajnou ozdobou, ktorá hrá všetkými farbami, a nechajte vykvitnúť váš byt či záhradu do krásy! Detail zľavy:
3,90 €
Dúhové ruže
Skladom

7 €

Ušetríte 3 €

Poslať známemu

Dúhové ruže

Dúhové ruže

Nádherné dúhové ruže na pestovanie doma i vonku. Pýšte sa neobyčajnou ozdobou, ktorá hrá všetkými farbami, a nechajte vykvitnúť váš byt či záhradu do krásy!

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 62 ľudí

O zľave

  • zľava na 200 semien dúhových ruží
  • vhodné na pestovanie doma i vonku
  • jednoduchý návod na vypestovanie
  • vhodné pre začiatočníkov i skúsených záhradkárov
  • vzácne a zriedkavé ruže na oživenie vášho interiéru i záhrady


Doprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,30 €

  • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €

fb backgroundfb background


Detaily zľavy
Skvelá ponuka pre všetkých nadšených pestovateľov a pestovateľky! Stretli ste sa už s týmito krásnymi a originálnymi dúhovými ružami? Nemusíte ich obdivovať iba na obrázku, presne také totiž môžete mať pokojne aj u seba doma v kvetináči alebo na záhrade! Ich pestovanie je totiž jednoduché, zvládnu ho aj záhradkári-začiatočníci, nepridáva sa do nich ani žiadne farbivo. Stačí len slnečné miesto za oknom alebo v záhone, pravidelná zálievka, tento kupón a trochu trpezlivosti, veď tá predsa ruže prináša!
Pôda by mala byť vzdušná a vlhká. Môže byť zmiešaná rašelina, vodný mach, drevené hobliny alebo podobne. Semená ruží namočíme do 40°C vody po dobu 4- 6  dní pri izbovej teplote. Po 4 - 6 dňoch vytiahneme semená a dáme predpestovať. Teplota by mala byť 20 °C -35 °C. Najprv dáme fóliu, potom 4 - 6 cm vrstvy hliny a nakoniec vložíme semienka do pôdy. Semienka zakryjeme pôdou a prikryjeme fóliou. Majte ich vždy mokré.
 
Po tom, čo semená začnú klíčiť, zasaďte sadenice na určené miesto. Žiadne farbivo sa do vody nepridáva - sfarbenie je prírodný proces. Ruže majú rady slnečné stanovište až polotieň a miernu zálievku (nemajú rady premokrenú zeminu, preto voľte dobre stanovište pre ich výsadbu).

Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

úroveň 
2015-08-03

duhove ruže

niečo nadherne

  • Recenzia hodnotená ako užitočná 2 -krát.

Napíšte recenziu !

Napísať recenziu

Dúhové ruže

Dúhové ruže

Nádherné dúhové ruže na pestovanie doma i vonku. Pýšte sa neobyčajnou ozdobou, ktorá hrá všetkými farbami, a nechajte vykvitnúť váš byt či záhradu do krásy!

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy