Znížená cena!
Detox Healing Pads DH-8 - 16ks Očistite svoje telo od toxínov a škodlivín vďaka detoxikačným náplastiam 16x Detox Healing Pads DH-8!   Detail zľavy:
6,50 €
Detox Healing Pads DH-8 - 16ks
Skladom

21 €

Ušetríte 15 €

Poslať známemu

Detox Healing Pads DH-8 - 16ks

Detox Healing Pads DH-8 - 16ks

Očistite svoje telo od toxínov a škodlivín vďaka detoxikačným náplastiam 16x Detox Healing Pads DH-8!  

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 529 ľudí

O zľave

  • Detoxikačné čistiace náplastí (16 kusov v balení),
  • Vyrobené z bambusu a extraktu dreva
  • Balené vákuovo a v krabici
  • Použitie: každý večer po dobu 2 týždňov, potom stačí 1 až 2 krát týždenneDoprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,60 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


O zľave:
DETOX HEALING PADS DH-8 pomáhajú a zmierňujú príznaky spojené s artritídou, reumatizmom, krvným tlakom, zrakom, kožnými problémami, stresom, ťažká únava, bolesti hlavy, návaly tepla, zmena nálady, bolesti chrbta a kĺbov, odstráni ťažké kovy, obezita, letargia zápchy, alergie, zlý krvný obeh i všetkých druhov zdravotných problémov.
"
Toxické chemikálie či už umelé alebo prirodzené sa často dostanú do ľudského tela a spôsobujú najrôznejšie problémy a komplikácie. Rozvíjajú sa do najrôznejších problémov a bolestí. Nohy sú považované za kanály pre mnohé životne dôležité orgány s viac než 60 akupunktúrnych bodov, je to miesto kde prirodzená očista začína. Teplo z detoxikačných náplastí pomáha vstrebávať pot zo spodnej časti našich nôh, ktoré nesú toxíny a telesný odpad. Možné aplikovať aj na krk, ramená a kolená.

Návod na použitie
Odstráňte ochranné vákuové balenie. Pripojte drevný ocot (farebná strana) na prostriedok náplasti lepiacej pásky. Vankúšik vložte priamo na postihnutú oblasť po dobu 6 až 8 hodín. Päťkrát týždenne po dobu najmenej jedného mesiaca. Najlepšie pre použitie v noci, pretože práve v noci sú najúčinnejšie, keď vaše telo je v kľude. Vyberte ich a zlikvidujte, umyte postihnuté miesto v prípade potreby. Detox náplasti aplikujte na spodnú stranu jednej alebo oboch nôh, rovnako aj na opuchnuté alebo bolestivé oblasti. Aplikujte na nohy, kolená, pás, ramená, lakte a krk, zmierni bolesti, zníži opuchy a odstráni toxíny.
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Detox Healing Pads DH-8 - 16ks

Detox Healing Pads DH-8 - 16ks

Očistite svoje telo od toxínov a škodlivín vďaka detoxikačným náplastiam 16x Detox Healing Pads DH-8!  

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy