Znížená cena!
Clona Clear Visor Vyrazte na cestu proti slnku s bezpečným výhľadom na vozovku. Pripevnite clonu Clear Visor na clonu v aute a zaručte si jasný výhľad Detail zľavy:
8,90 €
Clona Clear Visor
Skladom

29 €

Ušetríte 20 €

Poslať známemu

Clona Clear Visor

Clona Clear Visor

Vyrazte na cestu proti slnku s bezpečným výhľadom na vozovku. Pripevnite clonu Clear Visor na clonu v aute a zaručte si jasný výhľad

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 168 ľudí

O zľave

  • Clona Clear Visor
  • Dodáva sa s ochrannou PVC fóliou
  • Vždy zaručuje jasné a pohodlné videnie
  • Je vyrobená z ľahkého akrylátuDoprava

  • Kuriér - od 3,00 €

  • Pošta - od 1,60 €

  • Osobný odber (Košice) - od 0,00 €

  • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €fb backgroundfb background


Detail zľavy

Jazda autom počas príjemného slnečného dňa znie skvelo, ale ak cestujete oproti slnku, môže to byť mimoriadne frustrujúci zážitok. Tradičné clony v autách nie vždy dokážu blokovať slnečné lúče, a ak áno, tak čiastočne na úkor výhľadu na cestu. S clonou Clear visor sa vyhnete prudkému brzdeniu a dostatočne skoro zbadáte prekážky na ceste – táto praktická sklápacia clona proti slnku behom sekundy zastaví škodlivé žiarenie. 

          

Clona Clear Visor je užitočný pomocník, ktorý rozptyľuje svetlo a žiaru a zaručí vám dobrý výhľad na cestu. Zaručuje oveľa jasnejší výhľad cez predné sklo auta v nepriaznivých podmienkach, keď vám slnko svieti priamo do očí alebo keď prší, je hmla alebo sneží. Jednoducho ju pripevnite na clonu v aute a budete mať oveľa lepší výhľad na cestu a okolie.

Clona Clear Visor je vyrobená z ľahkého akrylátu s vysokým rozlíšením, ktorý je priehľadný a má ideálne jemné sfarbenie, ktoré rozptyľuje svetlo, žiaru a prudké slnečné lúče, a zaručuje vám dobrý výhľad na cestu. Dokonca aj pri raňajšom slnku, ktoré častokrát znemožňuje jasné videnie a núti vás žmúriť, čím ešte viac obmedzujete zorné pole, clona Clear Visor vždy zaručuje jasné a pohodlné videnie.

Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Clona Clear Visor

Clona Clear Visor

Vyrazte na cestu proti slnku s bezpečným výhľadom na vozovku. Pripevnite clonu Clear Visor na clonu v aute a zaručte si jasný výhľad

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy