Znížená cena!
Fitness monitorovací náramok Ukáže vám percentá splneného denného plánu, čas či dátum. Náramok je možné jednoducho spárovať s telefónom pre zobrazenie štatistík. Detail zľavy:
Vyberte si
17,90 €
Fitness monitorovací náramok
Skladom

89 €

Ušetríte 71 €

Poslať známemu

Fitness monitorovací náramok

Fitness monitorovací náramok

Ukáže vám percentá splneného denného plánu, čas či dátum. Náramok je možné jednoducho spárovať s telefónom pre zobrazenie štatistík.

Príjemca :

* Povinné polia

  alebo  Zrušiť

Kúpilo: 690 ľudí

O zľave

 • J-Style Fitness náramok 
 • Vodotesný, odolný voči nárazom a poškriabaniu
 • Možné spárovať s telefónom, kde sa zobrazí štatistika s grafom
 • V balení aj usb nabíjačku a tiež užívateľský návod
 • Na výber v čiernej, v bielej a v ružovej farbeDoprava

 • Kuriér - od 3,00 €

 • Pošta - od 2,50 €

 • Osobný odber – Zásielkovňa - od 2,00 €

fb backgroundfb background


Detail zľavy

Odteraz váš najlepší kamarát na všetky športy, ktorý meria kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a pod. Tak nenápadný a štýlový zároveň. Pohodlný, odolný a nápomocný. Taký je J-Style náramok na ruku, ktorý bude od tejto chvíle vašim najlepším sparring partnerom. Bude vám merať prejdené kroky či vzdialenosť, spálené kalórie a ukáže vám percentá splneného denného plánu, čas či dátum. Dokážete si na ňom nastaviť dokonca aj budík. Náramok je možné jednoducho spárovať s telefónom pre zobrazenie podrobných štatistík z nameraných výsledkov.

Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá. Displej je možné stláčať jedným alebo dvoma prstami prstom po celej ploche displeja. Kvôli šetreniu batérie je J-Style monitor v režime hybernácie (uspatia). Pred prvým použitím je potrebné zariadenie aktivovať stlačením obrazovky na 10 sekúnd. Tým zariadenie prebudíte a aktivujete. Ukazovateľ sa zmení z prázdneho na plný , aby indikoval plnú aktiváciu. Zariadenie má stále zapnutý bluetooth. Spustite aplikáciu J Style, a vyhľadajte zariadenie, následne ho pripojte. Zariadenie je potrebné spárovať cez bluetooth v administrácii aplikácie, nie v nastaveniach telefónu. Nastavte osobné informácie. Dotknite sa obrazovky (v rozpätí 8 sekúnd), aby sa zobrazili nasledujúce znaky obrazovky. Spánkový režim: dlhé stlačenie obrazovky po dobu 2 sekúnd kým sa neukáže znak spánku , následne krátko stlačte obrazovku .
V prípade, že to nespravíte do 2 sekúnd, hodinky ostanú v aktívnom režime. Náramok je vodeodolný, je možné ho mať aj pri sprchovaní. Používa sa k noseniu na zápästí. V prípade vybitej alebo vybíjajúcej sa batérie sa zjaví na displeji znak batérie. Celé dobíjanie trvá 1 – 2 hodiny a plne nabitý prístroj vydrží približne 4-5 dní.
Aktívny režim: dlhé stlačenie obrazovky po dobu 2 sekúnd kým sa neukáže znak ľudí, následne krátko stlačte obrazovku. V prípade, že to nespravíte do 2 sekúnd, hodinky ostanú v spánkovom režime.

Režim budík: môže byť nastavené celkovo 5 budíkov pondelok – nedeľa, vo vibračnom režime. Budík pozostáva z 3 krátkych vibrácií každých 10 sekúnd, budík je maximálne 3 krát, môžete ho vypnúť dotykom obrazovky počas ktoréhokoľvek z 3 cyklov.

Meranie aktivity: pôvodné nastavenia budíka aktivity 6:00 – 7:00 , interval 45 minút. Aktivity budík a čas aktivity je možné nastaviť. Pôvodné nastavenie je také, že pokiaľ prejdete menej ako 100 krokov za 45 minút hodinky vás upozornia 3 malými vibráciami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
  
Špesifikácia
 • Veľkosť prístroja: 38*15,5*11 mm 
 • Veľkosť náramku: 235*19 mm 
 • Hmotnosť: 108 g 
 • Batéria: nabíjateľná lithium polymérová batéria 
 • Displej: 0,91“ OLED 
 • Pamäť dát: 30 dní 
 • Max vzdialenosť chodenia: 999,99 km 
 • Max spálených kalórií: 9999,9 kcal 
 • Max. čas aktivít: 99 h 59 min
Použité obrázky sú ilustračné

Recenzia

Napísať recenziu

Fitness monitorovací náramok

Fitness monitorovací náramok

Ukáže vám percentá splneného denného plánu, čas či dátum. Náramok je možné jednoducho spárovať s telefónom pre zobrazenie štatistík.

Napísať recenziu

Ďalšie zaujímavé zľavy